Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Гість із Німеччини

Date: 22 травня 2023 о 10:08, Refreshed 31 травня 2023 о 10:19
128 views

Сьогодні до нас у заклад завітав всім відомий у нашій місцевості волонтер - Віталій Берестян. Цього разу він привіз смаколики і для наших школярів. А разом з ними - кольорові олівці і розмальовки для малюків. Для школи - 2 сучасні медичні аптечки. Ранок почався несподівано, але дуже приємно для кожного з нас!

Багато хто, як серед дорослих, так і серед дітей, вже добре знають його в обличчя. Бо він, хоч і живе в германському містечку Hamm, сам родом звідси, дуже часто буває в Україні і в нашому, рідному для його дружини селі, Грузькому. Віталій разом із дружиною Клавдією, випускницею нашої школи, активно займаються волонтерством вже багато років. А після 24 лютого всі свої сили, кошти, час витрачають на допомогу нам, українцям: військовослужбовцям, дітям, стареньким...у лікарні везуть обладнання і медикаменти. Скільки вони всього роздобувають і доставляють сюди заради Перемоги, задля того, аби підтримати, врятувати, допомогти і просто порадувати, як нас сьогодні!

Віталій поділився з дітьми своєю мрією - це нова, сучасна школа у Грузькому! І він, і наша Клавуся Бобіренко - його дружина, і ще ціла команда однодумців як там, у Германії, так і тут, у нашій сільській раді, вже працюють над тим, аби ця фантастична мрія найближчим часом стала реальністю! Жителі німецького міста Hamm підтримали цю дивовижну сім'ю і готові за свої кошти побудувати нашим дітям нову школу! Ми всі глибоко вражені і щиро вдячні!

Завдяки таким людям у нашому житті відбуваються приємні події, здійснюються найзаповітніші мрії!

Якщо кожен із нас подарує кілька годин свого часу, виділить кілька гривень із свого бюджету заради ПЕРЕМОГИ, зробить кілька добрих справ на благо інших - все обов'язково буде УКРАЇНА! А всі ми будемо щасливими громадянами найкращої у світі країни! ФОТО

Comments:
Only authorized users can leave comments.